Jaká výuka je pro mě nejlepší?

Skupinové kurzy

Jako jediní na trhu garantujeme hodiny na zkoušku přímo v kurzu, ne na uměle prezentované ukázkové hodině.

Individuální výuka

Neradi se dělíte o svého lektora? Potřebujete mít časově flexibilní výuku a zaměření dle svých potřeb?

Fast Track - Anglicky 5x rychleji!

Jste rozhodnuti mluvit anglicky již za 5 týdnů? Máte pocit, že se běžná výuka vleče? Po skončení našeho kurzu budete mluvit tak, jak jiní za celý školní rok.

Pomaturitní studium

OLOMOUC, PROSTĚJOV, PŘEROV, ZLÍN, TEPLICE, PRAHA, OSTRAVA, BRNO. Zápis zahájen! Otevíráme nejméně 4 pokročilosti!

Doučování školních předmětů

Hrozí ti, že propadneš z angličtiny, češtiny, matematiky nebo chemie? Tak s tím něco dělej!

Helen Doron Přerov

Helen Doron English je celosvětovou institucí s třicetiletými úspěchy na poli výuky dětí každého věku. Děti milují učit se s Helen Doron.

Skype learning

Používáme metodiku speciálně vyvinutou pro online výuku. Nebudete muset nikam docházet a z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře budete studovat stejně efektivně. Studenti si také cení časově flexibilní výuky.

E-learning

Pracujete na konkrétním úkolu v cizím jazyce? Jste vedoucím mezinárodní pracovní skupiny? Hledáte efektivní nástroj pro zaškolení svých spolupracovníků? Vytváříme e-learning na míru.

Kurzy v zahraničí

Učte se jazyk a zároveň poznejte kulturu, život a zvyky vybrané země na vlastní kůži! Při organizování studia v zahraničí spolupracujeme s agenturou Intact. Všem klientům, které naše škola doporučí poskytne agentura Intact slevu ve výši 2 % z celkové ceny kurzu. Pro vstup na stránky Intactu proto prosím využijte přiloženého formuláře.