Jednoleté denní pomaturitní studium

Proč si vybrat pomaturitní studium právě na naší škole? 

Jsme jedna z největších jazykových škol v ČR pořádajících pomaturitní studium, proto Vám můžeme zaručit, že jednotlivé kurzy určitě otevřeme. V případě kurzů angličtiny v Olomouci pak nejméně pro 4 úrovně pokročilosti! Téměř 75 % posluchačů se k nám hlásí na základě doporučení svých přátel a známých! A to už něco znamená! Svým blízkým přece doporučíte jen to opravdu nejlepší. Denní pomaturitní studium je koncipováno jako příprava k mezinárodním jazykovým zkouškám, které mohou studenti vykonat přímo v naší škole – jsme akreditované vzdělávací a zkouškové centrum prestižních mezinárodních zkoušek Cambridge English.

V denním studiu vyučují rodilí mluvčí a kvalifikovaní lektoři s praxí, kteří splňují kritéria kvality Asociace jazykových škol. Naše cena je férová a navíc obdržíte hodnotný bonusový balíček: učebnice v hodnotě 795,- Kč, e-learning na celý rok a slevu až 30 % na další kurzy!

Do pomaturitního studia není nutno skládat přijímací zkoušky. Studenti jsou zařazeni do skupin na základě rozřazovacího testu, který objektivně stanoví vstupní jazykovou úroveň – méně pokročilí studenti tak nejsou frustrováni a pokročilí studenti se nezdržují opakováním látky, kterou již ovládají.

Pořádáme specializovaný seminář přípravy na přijímací zkoušky na VŠ z matematiky a obecných studijních předpokladů. Všem studentům, kteří splní své povinnosti, je vydáno klasifikované osvědčení MŠMT o absolvování kurzu.

Nejčastější otázky

Budu mít status studenta?

Jednoletý denní pomaturitní kurz má všechny náležitosti řádného denního studia a je zařazen do vyhlášky MŠMT ČR – pro maturanty z aktuálního kalendářního roku platí všechny sociální výhody studentů (přídavky na děti rodičům, dopravné, úhrada zdravotního pojištění, atd.).

Současně se hlásím i na VŠ. Budu platit storno poplatky?

Máme pro Vás velmi příjemnou zprávu. V případě, že budete přijati na vysokou školu nebo nesložíte státní maturitu a tuto skutečnost nám do 13.9. doložíte, nebudete platit žádný storno poplatek za zrušení účasti v kurzu. Kurzovné Vám bude vráceno v plné výši.

Průběh jednoletého denního studia.

Výuka angličtiny a němčiny se koná v Olomouci, Prostějově, Přerově, Teplicích, Zlíně, Praze, Brně a Ostravě. Studium probíhá od září do června, od pondělí do pátku, každý den 4 vyučovací hodiny. Standardní čas zahájení výuky je mezi 8 a 9 hod. Do skupin vás rozřadíme na základě testu. Rozdělíme vás nejméně do 4 pokročilostí od začátečníků (A0) až po pokročilé (C1). Méně pokročilí nebudou frustrováni a vy pokročilí se nebudete zdržovat opakováním látky, kterou již znáte. Na konci školního roku vykonáte mezinárodní jazykové zkoušky. Angličtináři – Cambridge English Language Assessment  (PET, FCE nebo CAE) a to přímo u nás. Jsme akreditované testovací centrum Cambridge English! Němčináři – Mittelstufe Deutsch. 

Cena?

Kurzovné pro angličtinu činí 23.990,- Kč. Ostatní jazyky jsou za 26.000,- Kč (zde vás však bude studovat max. 10 ve skupině).

U nově otevřeného pomaturitního studia v Ostravě a Brně platí zaváděcí cena 18 900,- Kč. 

Můžu platit na splátky?

Ano, první část je splatná před zahájením studia a druhá v lednu.