Jazyková škola Lingua Centrum – nejlepší výuka jazyků.

Jednoleté denní pomaturitní studium

Proč si vybrat pomaturitní studium právě na naší škole? 

Jsme jedna z největších jazykových škol v ČR pořádajících pomaturitní studium, proto Vám můžeme zaručit, že jednotlivé kurzy určitě otevřeme. Téměř 75 % posluchačů se k nám hlásí na základě doporučení svých přátel a známých! A to už něco znamená! Svým blízkým přece doporučíte jen to opravdu nejlepší. Denní pomaturitní studium je koncipováno jako příprava k mezinárodním jazykovým zkouškám, které mohou studenti vykonat přímo v naší škole.

V denním pomaturitním studiu vyučují rodilí mluvčí a kvalifikovaní lektoři s praxí. Naše cena je férová a navíc obdržíte hodnotný bonusový balíček: gramatická učebnice v hodnotě 500 až 700,– Kč a slevu až     30 % na další kurzy!

Do pomaturitního studia jazyků není nutno skládat přijímací zkoušky. Studenti jsou zařazeni do skupin na základě rozřazovacího testu, který objektivně stanoví vstupní jazykovou úroveň – méně pokročilí studenti tak nejsou frustrováni a pokročilí studenti se nezdržují opakováním látky, kterou již ovládají.

Studujte po maturitě jazyky a otevřete možnosti své kariéře.

Nejčastější otázky k pomaturitnímu studiu

Budu mít status studenta?

Jednoletý denní pomaturitní kurz má všechny náležitosti řádného denního studia a je zařazen do vyhlášky MŠMT ČR – pro maturanty z AKTUÁLNÍHO kalendářního roku platí všechny sociální výhody studentů (přídavky na děti rodičům, dopravné, úhrada zdravotního pojištění, atd.).

Současně se hlásím i na VŠ. Budu platit storno poplatky?

Máme pro Vás velmi příjemnou zprávu. V případě, že budete přijati na vysokou školu nebo nesložíte státní maturitu a tuto skutečnost nám do 13. 9. doložíte, nebudete platit žádný storno poplatek za zrušení účasti v kurzu. Kurzovné Vám bude vráceno v plné výši.

Jaký je průběh jednoletého denního studia?

Výuka se koná v Olomouci, Prostějově, Přerově, Teplicích, Zlíně, Praze, Brně, Ostravě, Jihlavě, Liberci a Českých Budějovicích. Studium probíhá od září do června, od pondělí do pátku, každý den 4 vyučovací hodiny. Přesný rozvrh bude stanoven před zahájením výuky v září a budete o něm informováni emailem. Do skupin vás rozřadíme na základě testu. Méně pokročilí nebudou frustrováni a vy pokročilí se nebudete zdržovat opakováním látky, kterou již znáte. Na konci školního roku můžete vykonat mezinárodní jazykové zkoušky. Angličtináři – Cambridge English Language Assessment  (PET, FCE nebo CAE), a to přímo u nás. Němčináři – Mittelstufe Deutsch.

Jaký budu mít rozvrh?

Přesný rozvrh studia bude stanoven před zahájením výuky v září a budete o něm informováni emailem. Do skupin vás rozřadíme na základě pokročilosti v jazyce a aktuálního naplnění skupin na dané pobočce. 

Cena?

Kurzovné pro angličtinu činí 25 990,– Kč pro Prostějov, Přerov, Teplice, Liberec, České Budějovice a Prahu. 

Kurzovné pro angličtinu činí 26 990,– Kč pro Olomouc, Brno, Jihlavu a Zlín.

Ostatní jazyky jsou za 30 000,– Kč (zde vás však bude studovat max. 10 ve skupině).

Pro Ostravu platí zaváděcí cena 21 900,– Kč. 

Můžu platit na splátky?

Ano, první část je splatná před zahájením studia a druhá v listopadu.