Jazyková škola Lingua Centrum – nejlepší výuka jazyků.

Jednoleté denní pomaturitní studium

Proč si vybrat pomaturitní studium právě na naší škole? 

Jsme jedna z největších jazykových škol v ČR pořádajících pomaturitní studium, proto Vám můžeme zaručit, že jednotlivé kurzy určitě otevřeme. Téměř 75 % posluchačů se k nám hlásí na základě doporučení svých přátel a známých! A to už něco znamená! Svým blízkým přece doporučíte jen to opravdu nejlepší. Denní pomaturitní studium je koncipováno jako příprava k mezinárodním jazykovým zkouškám, které mohou studenti vykonat přímo v naší škole.

V denním pomaturitním studiu vyučují rodilí mluvčí a kvalifikovaní lektoři s praxí. Naše cena je férová a navíc obdržíte hodnotný bonusový balíček: gramatická učebnice v hodnotě 500 až 700,– Kč a slevu až 30 % na další kurzy!

Do pomaturitního studia jazyků není nutno skládat přijímací zkoušky. Studenti jsou zařazeni do skupin na základě rozřazovacího testu, který objektivně stanoví vstupní jazykovou úroveň – méně pokročilí studenti tak nejsou frustrováni a pokročilí studenti se nezdržují opakováním látky, kterou již ovládají.

Studujte po maturitě jazyky a otevřete možnosti své kariéře.

Nejčastější otázky k pomaturitnímu studiu

Budu mít status studenta?

Jednoletý denní pomaturitní kurz má všechny náležitosti řádného denního studia a je zařazen do vyhlášky MŠMT ČR – pro maturanty z AKTUÁLNÍHO kalendářního roku platí všechny sociální výhody studentů (přídavky na děti rodičům, dopravné, úhrada zdravotního pojištění, atd.).

Současně se hlásím i na VŠ. Budu platit storno poplatky?

Máme pro Vás velmi příjemnou zprávu. V případě, že budete přijati na vysokou školu nebo nesložíte státní maturitu a tuto skutečnost nám do 13. 9. doložíte, nebudete platit žádný storno poplatek za zrušení účasti v kurzu. Kurzovné Vám bude vráceno v plné výši.

Jaký je průběh jednoletého denního studia?

Výuka se koná v Olomouci, Prostějově, Přerově, Teplicích, Zlíně, Praze, Brně, Ostravě, Jihlavě, Liberci a Českých Budějovicích. Studium probíhá od září do června, od pondělí do pátku, každý den 4 vyučovací hodiny. Do skupin vás rozřadíme na základě testu. Méně pokročilí nebudou frustrováni a vy pokročilí se nebudete zdržovat opakováním látky, kterou již znáte. Na konci školního roku vykonáte mezinárodní jazykové zkoušky. Angličtináři – Cambridge English Language Assessment  (PET, FCE nebo CAE), a to přímo u nás. Němčináři – Mittelstufe Deutsch.

Cena?

Kurzovné pro angličtinu činí 25 990,– Kč. Ostatní jazyky jsou za 28 000,– Kč (zde vás však bude studovat max. 10 ve skupině).

Pro Ostravu, České Budějovice a Liberec platí zaváděcí cena 21 900,– Kč. 

Můžu platit na splátky?

Ano, první část je splatná před zahájením studia a druhá v lednu.