Jazyková škola Lingua Centrum – nejlepší výuka jazyků.

Proč naše jazykové kurzy?

Naše jazykové kurzy pro veřejnost se vyplatí po všech stránkách.

 

  • Jsme na špici jazykového vzdělávání již déle než čtvrt století.
  • Jsme přípravné centrum pro zkoušky Cambridge English.
  • Vyučujeme širokou škálu jazyků (angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, ruština, polština a další).
  • Garance hodin na zkoušku. Jako jediní na trhu poskytujeme hodiny na zkoušku přímo v kurzu, ne na uměle prezentované ukázkové hodině.
  • Jazykové kurzy konané v jednotlivých ročnících na sebe navazují. Se svým oblíbeným lektorem tak budete moci studovat několik let!
  • Více než 75 % posluchačů se do kurzů hlásí na základě doporučení svých přátel a známých.
  • Stálí posluchači mají speciální ceny! Také mohou využívat bonusy u našich partnerů.

Slevové karty a programy

Sphere Card

Všichni držitelé Sphere Card mohou využít 10% slevy na jazykové kurzy „standard“ a „speciál“ a na letní konverzační kurzy. V případě karty VIP nebo Student je sleva 15 %. Držitelé Sphere Card Student získají také 5% slevu na přípravné jazykové kurzy k maturitě a mezinárodním zkouškám. Slevy, poukázky a zaměstnanecké programy/benefity nelze kombinovat.

Carte

Všichni držitelé Carte mohou využít 10% slevy na kurzy „standard“ a „speciál“ a na letní kurzy. Držitelé Carte získají také 5% slevu na přípravné kurzy k maturitě a k mezinárodním zkouškám. Slevy, poukázky a zaměstnanecké programy/benefity nelze kombinovat.

Dream card

Všichni držitelé Dream Card mohou využít 10% slevy na naše služby (s výjimkou prodeje učebnic). Slevy, poukázky a zaměstnanecké programy/benefity nelze kombinovat.

 

Rodinné pasy a Senior pasy

Držitelé Rodinných pasů a Senior pasů mohou využít 10% slevy na kurzy „standard“ a „speciál“. Sleva se nedá kombinovat s dalšími slevami. Slevy, poukázky a zaměstnanecké programy/benefity nelze kombinovat.

 

ISIC Card

Sleva 5% na kurzy (nevztahuje se na individuální výuku, zkoušky, učebnice). Slevy, poukázky a zaměstnanecké programy/benefity nelze kombinovat.

Kurzovné uhrazené poukázkami a dalšími zaměstnaneckými benefity nevracíme. V těchto případech je možné převedení financí na jiný kurz vybraný klientem.

Přijímáme poukázky

Sodexo Pass – Flexi, Dárkový, Bonus, Fokus, Smart

Edenred– Ticket Multi, Ticket Academia, Ticket Compliments (dárkový)

Up Česká republika – Unišek, Unišek +, Unišek + FKSP, Cadhoc

Slevy, poukázky a zaměstnanecké programy/benefity nelze kombinovat. Kurzovné uhrazené poukázkami a dalšími zaměstnaneckými benefity nevracíme. V těchto případech je možné převedení financí na jiný kurz vybraný klientem.

Neznáte svou pokročilost? OTESTUJTE SE