Slevové karty a poukázky

Sphere Card

Všichni držitelé Sphere Card mohou využít 10% slevy na jazykové kurzy “standard” a “speciál” a na letní konverzační kurzy. V případě karty VIP nebo Student je sleva 15 %. Držitelé Sphere Card Student získají také 5% slevu na přípravné jazykové kurzy k maturitě a mezinárodním zkouškám. Slevy, poukázky a zaměstnanecké programy / benefity nelze kombinovat.

Carte

Všichni držitelé Carte mohou využít 10% slevy na kurzy “standard” a “speciál” a na letní kurzy. Držitelé Carte získají také 5% slevu na přípravné kurzy k maturitě a k mezinárodním zkouškám. Slevy, poukázky a zaměstnanecké programy / benefity nelze kombinovat.

Dream card

Všichni držitelé Dream Card mohou využít 10% slevy na naše služby (s výjimkou prodeje učebnic). Slevy, poukázky a zaměstnanecké programy / benefity nelze kombinovat.

Rodinné pasy a Senior pasy

Držitelé Rodinných pasů a Senior pasů mohou využít 10% slevy na kurzy “standard” a “speciál”. Sleva se nedá kombinovat s dalšími slevami. Slevy, poukázky a zaměstnanecké programy / benefity nelze kombinovat.

ISIC Card

Sleva 5% na kurzy (nevztahuje se na individuální výuku, zkoušky, učebnice). Slevy, poukázky a zaměstnanecké programy / benefity nelze kombinovat. 

Kurzovné uhrazené poukázkami a dalšími zaměstnaneckými benefity nevracíme. V těchto případech je možné převedení financí na jiný kurz vybraný klientem.

Přijímáme tyto poukázky

Sodexo Pass – Flexi, Dárkový, Bonus, Fokus, Smart

Edenred– Ticket Multi, Ticket Academia, Ticket Compliments (dárkový)

Up Česká republika – Unišek, Unišek +, Unišek + FKSP, Cadhoc

Slevy, poukázky a zaměstnanecké programy / benefity nelze kombinovat. Kurzovné uhrazené poukázkami a dalšími zaměstnaneckými benefity nevracíme. V těchto případech je možné převedení financí na jiný kurz vybraný klientem.