Jazyková škola Lingua Centrum – nejlepší výuka jazyků.

Slevové karty a poukázky

Využijte slevy a poukázky na jazykové kurzy v Lingua Centrum.

Sphere Card

Všichni držitelé Sphere Card mohou využít 10% slevy na jazykové kurzy „standard“ a „speciál“ a na letní konverzační kurzy. V případě karty VIP nebo Student je sleva 15 %. Držitelé Sphere Card Student získají také 5% slevu na přípravné jazykové kurzy k maturitě a mezinárodním zkouškám. Slevy, poukázky a zaměstnanecké programy/benefity nelze kombinovat.

Jazykové kurzy se slevou.

Carte

Všichni držitelé Carte mohou využít 10% slevy na kurzy „standard“ a „speciál“ a na letní kurzy. Držitelé Carte získají také 5% slevu na přípravné kurzy k maturitě a k mezinárodním zkouškám. Slevy, poukázky a zaměstnanecké programy/benefity nelze kombinovat.

Ušetřete za jazykový kurz s kartou ISIC.

ISIC Card

Sleva 5 % na kurzy (nevztahuje se na individuální výuku, zkoušky, učebnice). Slevy, poukázky a zaměstnanecké programy/benefity nelze kombinovat. 

Rodinné pasy a Senior pas přináší slevy na jazykové kurzy.

Rodinné pasy a Senior pasy

Držitelé Rodinných pasů a Senior pasů mohou využít 10% slevy na kurzy „standard“ a „speciál“. Sleva se nedá kombinovat s dalšími slevami. Slevy, poukázky a zaměstnanecké programy/benefity nelze kombinovat.

Kurzovné uhrazené poukázkami a dalšími zaměstnaneckými benefity nevracíme. V těchto případech je možné převedení financí na jiný kurz vybraný klientem.

Přijímáme tyto poukázky

Pluxee (dříve Sodexo) – Flexi, Dárkový, Bonus, Fokus, Smart

Edenred– Ticket Multi, Ticket Academia, Ticket Compliments (dárkový)

Up Česká republika – Unišek, Unišek +, Unišek + FKSP, Cadhoc

Poukázku využijte jako slevu na jakykový kurz.
Levnější jazykový kurz díky Edenred.
Benefity – využijte na úhradu jazykových kurzů v Lingua Centrum.
Úhrada jazykového kurzu v Lingua Centrum pomocí poukázek.
V jazykové škole Lingua Centrum můžete hradit kurz i různými druhy poukazů.

Slevy, poukázky a zaměstnanecké programy/benefity nelze kombinovat. Kurzovné uhrazené poukázkami a dalšími zaměstnaneckými benefity nevracíme. V těchto případech je možné převedení financí na jiný kurz vybraný klientem.