Jazyková škola Lingua Centrum – nejlepší výuka jazyků.

Spolupráce pro jazykové školy 

Máte pocit, že v jazykovce žonglujete s příliš mnoha míčky najednou? Netěšíte se na každoroční shon v září? Nebo jen chcete po letech změnit směr své kariéry?

Přidejte se k nám. Nabízíme možnost spolupráce s naší jazykovou školou formou fúze nebo prodeje.

Pro koho je vhodná fúze?

Pro všechny, které práce baví, jen je toho na ně moc. Pokud máte pocit, že jste jednatel, metodik, lektor, obchodník, účetní a někdy i uklízečka v jednom, pak je pro Vás fúze optimální možností. 

V rámci fúze sjednotíme procesy obou škol, zachováme to nejlepší know-how, sloučíme lektorské týmy a rozdělíme práci do menších celků. Účtárna tak bude účtovat, markeťáci propagovat kurzy a Vy můžete třeba učit, nebo se zapojit do práce metodického týmu, dle toho, co Vás baví a naplňuje.

Co získáte? 

  • sjednocení procesů
  • zjednodušení administrativy
  • propracovaný online systém
  • větší lektorské zázemí
  • lepší možnosti propagace kurzů
  • více času na rozvoj školy

Pro koho je vhodný prodej? 

Prodej školy je vhodný pro všechny, kteří plánují změnit obor, posunout svou kariéru úplně jiným směrem, anebo se třeba chtějí odstěhovat do zahraničí. Zároveň však chtějí, aby se nerozpadlo to, co tolik let pracně budovali, jejich škola. V rámci prodeje je zachována lokalita školy, stávající tým i většina procesů. Nastavíme spolu nové fungování, nikdo nepřijde o práci a vše poběží stabilně dál. 

Pro více informací kontaktujte ředitelku naší jazykové školy: 

Mgr. Simona Škurková

Mgr. Simona Škurková

Ředitelka

Již proběhlo …