Jazyková škola Lingua Centrum – nejlepší výuka jazyků.

Jaká výuka je pro mě nejlepší?

Pomaturitní studium

OLOMOUC, PROSTĚJOV, PŘEROV, ZLÍN, TEPLICE, PRAHA, OSTRAVA, BRNO. Zápis zahájen! Otevíráme nejméně 4 pokročilosti!

Individuální výuka

Neradi se dělíte o svého lektora? Potřebujete mít časově flexibilní výuku? Chcete se zaměřit na gramatiku, konverzaci nebo jen slovní zásobu?

Doučování školních předmětů

Hrozí ti, že propadneš z angličtiny, češtiny, matematiky nebo chemie? Tak s tím něco dělej!

Kurzy pro veřejnost

Jako jediní na trhu garantujeme hodiny na zkoušku přímo v kurzu, ne na uměle prezentované ukázkové hodině.

Fast Track - Anglicky 5x rychleji!

Jste rozhodnuti mluvit anglicky již za 5 týdnů? Máte pocit, že se běžná výuka vleče? Po skončení našeho kurzu budete mluvit tak, jak jiní za celý školní rok.

Helen Doron Přerov

Helen Doron English je celosvětovou institucí s třicetiletými úspěchy na poli výuky dětí každého věku. Děti milují učit se s Helen Doron.

Skype learning

Používáme metodiku speciálně vyvinutou pro online výuku. Nebudete muset nikam docházet a z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře budete studovat stejně efektivně. Studenti si také cení časově flexibilní výuky.

E-learning

Pracujete na konkrétním úkolu v cizím jazyce? Jste vedoucím mezinárodní pracovní skupiny? Hledáte efektivní nástroj pro zaškolení svých spolupracovníků? Vytváříme e-learning na míru.

Firemní vzdělávání

Jsme na špici jazykového vzdělávání již déle než čtvrt století. Vlastními lektory pokrýváme celou Českou republiku. Našich 1200 lektorů odučí více než 150 000 hodin ročně pro více než 360 klientů. Nestrpíme žádné kompromisy, dodáváme pouze prémiovou kvalitu.

Kurzy v zahraničí

Učte se jazyk a zároveň poznejte kulturu, život a zvyky vybrané země na vlastní kůži! Při organizování studia v zahraničí spolupracujeme s agenturou Intact. Všem klientům, které naše škola doporučí poskytne agentura Intact slevu ve výši 2 % z celkové ceny kurzu. Pro vstup na stránky Intactu proto prosím využijte přiloženého formuláře.

HR dovednosti

Školení, semináře, tréninky a workshopy pro všechny, kdo si uvědomují, že žijí v období každodenních turbulencí a chtějí se naučit aktivně se změnám postavit.